Nowy Dyrektor CTTiI

Od października br. funkcję Dyrektora Centrum Transferu Technologii i Innowacji pełni dr Alina Kaszkur z Wydziału Nauk o Polityce i Administracji.

CTTiI to jednostka ogólnouczelniana Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, łącząca naukę z gospodarką. Powstała w celu lepszego wykorzystania potencjału intelektualnego i technicznego naszej Uczelni, a jej głównym zadaniem jest komercjalizacja wyników badań i prac rozwojowych. Centrum prowadzi działalność doradczą, informacyjną oraz szkoleniową, współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz promuje Uniwersytet na targach krajowych i zagranicznych. Obecnie realizuje projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0”, ukierunkowany na wzmocnienie procesu zarządzania wynikami badań w zakresie komercjalizacji.

Oferując wsparcie i promocję osiągnięć naukowców naszej Uczelni, Centrum Transferu Technologii i Innowacji zaprasza Państwa do współpracy!