Dzień Rektorski Dzień Rektorski

Dzień Rektorski

W trosce o zdrowie Studentów i Pracowników podczas pandemii koronawirusa Covid 19, po konsultacji z  Samorządem Studenckim, prof. dr hab. Jacek Woźny, JM Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ogłosił 2 listopada 2020 r. Dniem Rektorskim, wolnym od zajęć dydaktycznych. Dodatkowy dzień wolny pozwoli na bezpieczniejsze uczestnictwo w obchodach Wszystkich Świętych.

Uzupełnienie z godz. 16.30, piątek 20 października.

Odpowiadając na pytania kierowane pod adresem naszego uniwersytetu, pojawiające się po dzisiejszej konferencji prasowej Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego,  JM Rektor UKW podtrzymuje decyzję o ogłoszeniu poniedziałku Dniem Rektorskim. - „Spędzajmy te święta razem, uważajmy na bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich tak, abyśmy jak najszybciej spotkali się w dobrym zdrowiu w murach Uczelni” – apeluje prof. Jacek Woźny.