Pomóż dr Alicji Szmaus-Jackowskiej w walce z glejakiem!

Trwa zbiórka na leczenie dr Alicji Szmaus-Jackowskiej z Wydziału Psychologii UKW. U pracowniczki naszego Uniwersytetu zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego IV stopnia.

Na koniec sierpnia tego roku Alicji Szmaus-Jackowskiej zgłosiła się do lekarza, ponieważ zauważyła, że zaczyna mieć problemy z pamięcią i orientacją. Gdy po zleconym TK usłyszała diagnozę: guz mózgu, czas na moment stanął w miejscu. Wynik histopatologiczny to glejak wielopostaciowy IV stopnia.  Niestety, dotychczasowe leczenie nie przyniosło efektu. Radioterapia i chemioterapia nie działają. Pewną nadzieję daje terapia NanoTherm – specjalistyczna terapia doguzowa oparta na zastosowaniu nanocząsteczek.  Od niedawna jest ona dostępna również w Polsce.

Koszt leczenia NanoTherm to kwota rzędu 20.000 – 40.000 euro. Pracownicy Wydziału Psychologii UKW zorganizowali zbiórkę na portalu pomagam.pl, która ma pokryć koszty tego leczenia. Zachęcamy do dołożenia swojej cegiełki i wsparcia leczenia.

Pani Doktor, trzymamy kciuki!

Kliknij i dołącz do zbiórki!

Aktualizacja: Udało zebrać się wymagane fundusze. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.