Korkujemy marzenia - wspomóż akcję

Wspomóż akcję, zbieraj nakrętki...Od 14 października na naszej uczelni ruszyła akcja pt. Korkujemy marzenia, ma ona na celu zebranie takiej liczby plastikowych nakrętek, które umożliwią spełnić marzenia chorych dzieci. Akcję na naszej uczelni prowadzi Akademickie Centrum Wolontariatu.

Aktualnie zbieramy dla Kuby na jego wymarzony rower. Aby pomóc w akcji wrzucaj plastikowe nakrętki do specjalnie oznaczonych kartonów na naszej uczelni. Na każdym wydziale takie kartony znajdują się przy portierniach w poszczególnych budynkach, a także w Domach Studenta przy ulicy Łużyckiej w kuchni na każdym piętrze.

Dla Ciebie to tylko zwykła nakrętka innym pomaga spełniać marzenia. Tym mottem rozpoczynamy naszą akcję na uczelni, mamy nadzieję, że przyczynimy się do zrealizowania marzenia chorego Kubusia. Chcielibyśmy także, aby akcja na stałe zagościła wśród bydgoskich żaków i pomagała w spełnianiu marzeń innych chorych dzieciaków.

OWOCNEGO ZBIERANIA NAKRĘTEK! Przyłącz się!