Studentka UKW - Julia Kruszewska z pierwszym sukcesem naukowym

Studentka kierunku Kryminologia - Julia Kruszewska - osiągnęła swój pierwszy sukces naukowy.

Artykuł Studentki pt. "Współczesne uwarunkowania prawne i statystyczne bezpieczeństwa zdrowotnego w Polsce" spotkał się z przychylnością recenzentów Pomorskiego Forum Bezpieczeństwa i został opublikowany z rekomendacją dla czytelników.

Czasopismo naukowe Pomorskie Forum Bezpieczeństwa należy do Wydziału Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. Celem działalności Pomorskiego Forum Bezpieczeństwa jest wymiana myśli, osiągnięć naukowych wraz z integrowaniem środowiska z obszaru wiedzy nauk społecznych nauk o bezpieczeństwie w kraju i za granicą. Gratulujemy i czekamy na kolejne prace.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w obszarze badawczym.