Bezpłatne warsztaty dla rodziców Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Bezpłatne warsztaty dla rodziców "Zrozumieć dziecko"

Zachęcamy Państwa do udziału w bezpłatnych warsztatach dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym "Zrozumieć dziecko". Przyjrzymy się temu, jak rozpoznawać i zaspokajać dziecięce potrzeby. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje tematów na kolejne spotkanie.

Warsztaty odbędą się w najbliższe poniedziałki i czwartki od godz. 17.00, na platformie MS Teams. Poprowadzi je nasz ekspert w tej dziedzinie – dr Blanka Poćwiardowska wraz ze studentami trzeciego roku pedagogiki, którzy będą chętnie obserwować przebieg spotkania w ramach zajęć z "Teorii i metodyki pracy z rodziną" i uczestniczyć w wybranych ćwiczeniach.

Przyjmujemy zgłoszenia do dwóch grup na adres mailowy: blanka.pocwiardowska@ukw.edu.pl

• Grupa I:
    terminy 18.01.21 i 25.01.21;
    w godz. od 17.00 do 19.00.
  • Grupa II:
    terminy 21.01.21 i 28.01.21;
    w godz. od 17.00 do 19.00.
    Limit miejsc w grupie: 15 osób.

Do udziału w zajęciach będzie potrzebna włączona kamera i gotowość do poznawania nowych osób.
Sedecznie zapraszamy!