Innowacyjny Konkurs Naukowy

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy oraz firma Steva Liebichaz siedzibą w Bostonie -Independent Worldwide Biotechnology Institute-Babu™ zaprasza do udziału w Innowacyjnym Konkursie Naukowym.

Studencie, masz szansę wykazać się w jednym z 4 zadań konkursowych:

1. Esej na temat: Jakie uwarunkowania finansowe, według Ciebie, warunkują sukces projektu naukowego w biologii? W jaki sposób można zredukować koszty, pozostawiając proces naukowy nietknięty? Jakie etapy finansowania niezależnego projektu naukowego są najważniejsze i jakie powinny być ich ustalenia?
  2. Opis innowacyjnego projektu naukowego wchodzącego w zakres działalności Babu™(biogerontologia, biologia rozwojowa, medycyna regeneracyjna).
  3. Opis projektu leczniczego? A może budowa programu, który zmieni wszystko? Zmieniaj, ale ważne, abyś nigdy się nie poddał.
  4. Bonus! Prezentacja swoich umiejętności informatycznych - Jesteś wybitnym informatykiem, dla którego zbudowanie nowej bazy danych czy napisanie kodu źródłowego dla strony internetowej, którego nie ma nikt inny na świecie, to wczorajsza kanapka z nutellą? Udowodnij!

Wszelkie informację na temat konkursu w załączonym zaproszeniu.

Zgłoszenia do 22.02.2021. Przesyłanie prac do 28.04.2021.