Granatowa flaga Unii Europejskiej z żółtymi gwiazdami w okregu Granatowa flaga Unii Europejskiej z żółtymi gwiazdami w okregu

Rusza rekrutacja do programu "Ambasadorowie Karier UE”

Jeżeli mówisz płynnie w języku angielskim (co najmniej na poziomie B2/C1) i chętnie angażujesz się w działalność społeczną lub naukową na uczelni - jesteś idealną/idealnym kandydatką/kandydatem na Ambasadora! Poszukujemy osoby z motywacją i łatwo nawiązującej kontakty, która z zapałem w roku akademickim 2021/2022 będzie promować karierę w instytucjach UE na naszej uczelni.

Dlaczego warto zostać Ambasadorem Kariery UE?

• Zdobędziesz wiedzę na temat pracy w instytucjach UE;
  • Zyskasz cenne doświadczenie w dziedzinie wystąpień publicznych, marketingu, PR-u i HR-u;
  • Nawiążesz współpracę ze studentami z całej Europy oraz z wysokimi rangą urzędnikami instytucji UE.

Zadania Ambasadora:

• Udzielanie informacji zainteresowanym studentom oraz absolwentom na temat ofert pracy i stażu w instytucjach UE;
  • Przygotowywanie prezentacji, uczestniczenie w wydarzeniach związanych z rozwojem zawodowym i poszukiwanie interesujących prelegentów;
  • Zarządzanie dedykowanym profilem na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym.

Organizatorem programu "Ambasadorowie Karier UE” jest Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO). Koordynatorem na szczeblu krajowym Departament Komitetu do Spraw Europejskich Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (DKSE KPRM), zaś koordynatorem po stronie UKW Biuro Karier.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 12 marca 2021 roku.

Kontakt po stronie UKW:
Paulina Kantor-Narloch