Uczestnicy Olimpiady Wiedzy o Żegludze i drogachwodnych Uczestnicy Olimpiady Wiedzy o Żegludze i drogachwodnych

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych

Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych Instytutu Geografii UKW w Bydgoszczy wraz z Centrum Informacji i Promocji Śródlądowych Dróg Wodnych zapraszają do udziału w V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych, która odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2021 r. (piątek).

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół średnich, których profil nauczania związany jest z żeglugą morską i śródlądową, hydrotechniką i melioracjami. Olimpiada została objęta patronatem honorowym Ministra Infrastruktury, Pana Andrzeja Adamczyka.

Zapisy trwają do 21 lutego, wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie Katedry Rewitalizacji Dróg Wodnych UKW. Tak jak w poprzednich edycjach planowane są atrakcyjne nagrody oraz materiały edukacyjne dla uczestników.

Dane kontaktowe:
Instytut Geografii, Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Plac Kościeleckich 8
e-mail: hubert.rabant@ukw.edu.pl

Zobacz też wydarzenie na Facebooku.