Ruszyła strona www.pracownicy.ukw.edu.pl

Na stronie www.pracownicy.ukw.edu.pl znajdziecie wszystkich pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, jak również pracowników administracji. Od dzisiaj bez problemu odszukacie kontakt do każdego z nich.

Drodzy studenci, od dzisiaj kontakt z Waszymi profesorami będzie o wiele prostszy. Na stronach poszczególnych wykładowców znajdziecie interesujący Was wykaz prowadzonych zajęć, zagadnienia dydaktyczne, opisy przedmiotów i formę ich zaliczenia oraz tematykę seminariów.

Zachęcamy również wszystkich pracowników UKW do korzystania ze strony www.pracownicy.ukw.edu.pl. Każdy pracownik uniwersytetu może stworzyć własny profil na ww. stronie. Jeśli Państwo nie posiadacie jeszcze swojego profilu, bądź nie ma Państwa w wykazie pracowników UKW, prosimy o kontakt z Działem Informacji i Promocji.

e-mail: redaktor@ukw.edu.pl
tel: 52 321 61 91 wew. 56