Weź udział w Akademii Atos

Bydgoska firma informatyczna Atos zaprasza studentów do bezplatnego udziału w Akademii Atos.

Post Identity & Access Management Academy

Pierwsza z propozycji jest skierowana do studentów, którzy:

• mówią po angielsku, przynajmniej na poziomie B1,
  • interesują się IT I cyberbezpieczeństwem,
  • mają wolne 3 weekendy.

Akademia rusza 8 maja. Plan Akademii I więcej informacji znajdziesz na stronie firmy Atos.

Automation Developer Academy

Masz już  małe doświadczenie w IT I chcesz podjąć pracę w Atos? W takim razie Akademia Automation Developer da Ci szansę poznać w kilka tygodni świat programistów automatyzacji.

Wymagania:

• angielski na poziomie min. B2,
  • zainteresowanie branżą IT,
  • umiejętność analityczne myślenia.

Więcej informacji oraz cały program szkoleń znajdziesz na stronie Atos.

Unified Endpoint Management

Jest to Akademia skierowana do osób, które maja już doświadczenie na stanowiskach juniorskich.

W kilka tygodni Atos wprowadzi Cię do świata zarządzania urządzeniami mobilnymi jak I Windows 10. Dowiesz się, czym różnią się platformy, jak je zabezpieczyć i zarządzać za pomocą odpowiednich narzędzi administracyjnych. Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Atos.