Zapraszamy na obóz narciarski 05.02 – 14.02.2010

Cortina d'Ampezzo: Zimowa stolica Włoch, ekskluzywne miejsce wypoczynku zimowego gdzie co rok goszczą gwiazdy kina, politycy i najbogatsi tego świata, miejsce znane z Zimowej Olimpiady w 1956 roku, zawodów Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim oraz... z filmu "James Bond".

Miasto położone w kotlinie otoczone wysokimi szczytami dochodzącymi do wysokości 3243 metrów nad poziomem morza. Znajdziecie tutaj Państwo wspaniałe widoki, wysokogórski charakter a jednocześnie niesamowitą atmosferę utrzymanych w klimacie początku ubiegłego stulecia hoteli, sklepów i restauracji. Narciarsko zaś, Cortina to setki kilometrów tras narciarskich - zarówno dla zupełnie początkujących narciarzy jak i dla wytrawnych miłośników białego szaleństwa, których zadowolą trasy na których rozgrywa się zawody Pucharu Świata. Cortina d'Ampezzo obejmuje tak duże stacje, jak: Passo Falzarego, Tofana, Socrepes, Faloria i Passo Tre Croci. Do dyspozycji Państwa 55 nowoczesnych wyciągów, 140 km wspaniałych widokowych tras narciarskich. Dolne stacje 1224 m.n.p.m, górne stacje
3243 m.n.p.m.

Park Hotel Bellavista*** Rodzinnie prowadzony już od kilku pokoleń, emanuje atmosferą ciepła i gościnności. Położony w miejscowości Calalzo di Cadore oddalonej od Cortiny d'Ampezzo o ok. 28 kilometrów miejscowości malowniczo zawieszonej pomiędzy górami a jeziorem. Dogodny dojazd do stacji narciarskich (około 30 minut), liczne sklepy, restauracje, hotele i niezapomniane widoki stanowią o atrakcyjności tej miejscowości. Hotel odnowiony i rozbudowany w 2005 roku, a od 2009 r. z nowym centrum relaksu i basenem nie zatracił swojej atmosfery i regionalnego wystroju.

Bellavista słynie z niesamowitej gościnności jego właścicieli, dzięki której przybywający
tutaj goście poczuć mogą się jak członkowie włoskiej rodziny. W sezonie odbywają się
tutaj zabawy, wieczory taneczne i animacje, które sprawią iż czas spędzony tutaj na
długo pozostanie w Państwa pamięci.

Pokoje: Hotel oferuje swoim gościom pokoje urządzone w alpejskim stylu, wyposażone
w łazienkę, telewizor oraz telefon. Wyżywienie: Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje dwudaniowe, bar sałatkowy.

CENA: 1990 zł

Przy podpisywaniu umowy wpłata zaliczki w wysokości 600 zł od osoby do 20.XI.2009 r.
Dopłata do 10.01.2010 r.

Cena zawiera:

• transport autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, TV, toaleta), trasa przez Niemcy
  • zakwaterowanie, pok. 2-3 os.
  • wyżywienie: śniadania, obiadokolacje
  • opiekę pilota - rezydenta
  • transfery autokarowe do wyciągów wg oferty
  • ubezpieczenie KL i  NNW

Cena nie zawiera :

• napojów do obiadokolacji
  • karnetu Cortina d'Ampezzo: Dolomiti Card: 6-7 dniowy, pozwalający na korzystanie przez 6-7 dni z sieci wyciągów – (4 dni Cortina, 1 dzień San Vito, 1 dzień Misurina lub Padola), cena karnetu: dorośli 138 Euro, seniorzy urodzeni przed 28.11.1944 124 Euro. Dzieci urodzone po 28.11.1993 karnet 97 Euro, Dzieci urodzone po 2001 r. gratis.

UWAGA:

Dojazd własny zniżka 250 zł (przy dojeździe własnym cena nie zawiera przejazdu oraz transferu do wyciągów) W trosce o wygodę i bezpieczeństwo podróżnych oraz spełnienie norm obciążenia na oś autokaru wprowadza się następujące ograniczenia: 1 szt bagażu podstawowego do 20 kg, 1 para nart lub 1 snowboard, 1 para butów narciarskich oraz bagaż podręczny 5 kg na 1 osobę. Kierowcy mogą odmówić zapakowania nadmiernego i niestandardowego bagażu (np. zgrzewek)

Przy znacznym wzroście kursu EURO, cena może ulec zmianie.

I rata  do 20 listopada 2009 – 600 zł.
II rata do dnia 10 stycznia 20010