List gratulacyjny JM Rektora z okazji Jubileuszu 50-lecia Wydawnictwa UKW

Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego obchodzi w tym roku swoje 50-lecie. Z tej okazji JM Rektor UKW, prof. dr hab. Jacek Woźny wystosował list gratulacyjny do Dyrektora Wydawnictwa, mgr. Ireneusza Skowrona.

Logo 50-lecia Wydawnictwa UKW

Jako Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, w imieniu społeczności akademickiej naszej Uczelni, pragnę złożyć serdeczne gratulacje z okazji pięknego Jubileuszu 50-lecia istnienia i działalności Wydawnictwa UKW.

50-lecie Wydawnictwa to niewątpliwie zacny Jubileusz. Ta okoliczność ma swoją szczególną wymowę. Wydawnictwo UKW jest placówką, której działalność i osiągnięcia wpisują się w sposób trwały w dorobek Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Kierowana przez Pana Dyrektora jednostka stanowi niezbędny warsztat w działalności naukowej i dydaktycznej, niezaprzeczalna jest jej rola dla miasta i regionu - jako centrum informacji naukowej. Przez ostatnich 50 lat Wydawnictwo przechodziło wiele przemian i reorganizacji.

Wszystkim pracownikom Wydawnictwa życzę wielu wspaniałych dokonań edytorskich oczekiwanych przez czytelników, podziwianych za stronę edytorską niesłychanie wysmakowaną, piękną, życzę książek mądrych, dobrze służących ludziom otwartym, poszukującym trwałych wartości w życiu.

Prof. dr hab. Jacek Woźny
Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy