Pisanie artykułów naukowych - wykład otwarty

Studenckie Koło Naukowe ABC Młodego Badacza, działające przy Wydziale Psychologii UKW, zaprasza na wykład otwarty „Pisanie artykułów naukowych”, który wygłosi dr. hab. Piotr Siuda, prof. UKW z Instytutu Komunikacji Społecznej i Mediów UKW. Wykład odbędzie się 30 kwietnia br. o godz. 17:00 na platformie MS Teams.

Studenci i młodzi naukowcy będą mogli poznać podczas tego wykładu zasady pisania artykułów naukowych. Prof. Piotr Siuda przedstawi strategie publikowania na początku drogi naukowej, zasady redagowania artykułów i sposoby ich proponowania czasopismom. Prelegent zaprezentuje narzędzia przydatne w pisaniu artykułów i odpowie m.in. na pytanie, dlaczego cytowania są ważne.

Zapraszamy 30 kwietnia na platformę MS Teams. Kod zespołu: um4ocst.

Z prawej strony plakatu znajduje się zdjęcie prelegenta wykładu, dr. hab. Piotra Siudy, prof. UKW. Na plakacie znajdują się też informacje tekstowe wymienione powyżej w tekście