Grafika przedstawiająca laptop, znaczniki social media, telefon komórkowy leżące na świetlistej dłoni Grafika przedstawiająca laptop, znaczniki social media, telefon komórkowy leżące na świetlistej dłoni

Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji – nowy kierunek studiów

Już od października br. oferta dydaktyczna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszerzy się o nowy kierunek studiów. Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji to propozycja dla absolwentów studiów I stopnia kierunków pedagogicznych oraz absolwentów innych kierunków.

Wydział Pedagogiki UKW przygotował nowy kierunek na studiach II stopnia magisterskich uzupełniających. Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji to propozycja dla osób interesujących się nowymi mediami i technologiami, które można wykorzystać w edukacji – stacjonarnej oraz zdalnej. Więcej informacji o tym kierunku znajduje się na stronie rekrutacja.ukw.edu.pl.

Rekrutacja na studia na rok akademicki rozpocznie się 8 czerwca. Osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów II stopnia mogą rejestrować się do 10 września.