Trzy tysiące gości programów rekrutacyjnych!

Dziękujemy Wam za udział w rekrutacyjnych live’ach. W cyklu pięciu programów realizowanych od lutego do maja na stronie internetowej oraz portalu YouTube Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego udział wzięło ponad trzy tysiące gości.

Przypominamy, że informacje przekazywane w programach - przygotowane przez wykładowców akademickich, studentów, pracowników jednostek administracji - dostępne są dla Was przez całą dobę! Na uniwersyteckim profilu YouTube znajdziecie filmy z ofertą studiów, informacje o sprawach socjalnych, pomocą świadczoną przez Biuro Karier, opisy działalności Samorządu Studenckiego i dużo innej, przydatnej wiedzy. Zaglądajcie na nasze media społecznościowe, portal rekrutacyjny i stronę Uniwersytetu. Jeśli macie dodatkowe pytania, dajcie znać - postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości: jesteśmy dla Was.

Do zobaczenia na UKW!