Staż w Biurze Współpracy Międzynarodowej

Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji na stanowisko stażysty w Biurze Współpracy Międzynarodowej. Stażysta będzie odbywał staż od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15-15.15 w terminie od grudnia 2009 roku do maja 2010 roku.

Wymagane umiejętności i wykształcenie:

• wykształcenie wyższe lub licencjat (mile widziane: kierunki humanistyczne, ekonomiczne, psychologiczno-pedagogiczne),
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,
  • znajomość języków obcych (obowiązkowo język angielski w stopniu biegłym w mowie i piśmie),
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • zdyscyplinowanie, rzetelność, komunikatywność.

Stażysta w czasie trwania stażu będzie miał możliwość nabycia następujących umiejętności:

• obsługa klientów biura, zarówno indywidualna jak i telefoniczna,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • współprowadzenie sekretariatu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą,
  • sporządzanie pism, dokumentów w języku polskim i angielskim,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych,
  • obsługa strony internetowej (przygotowywanie i zamieszczanie informacji na stronie internetowej),
  • prowadzenie korespondencji,
  • poznanie zasad funkcjonowania instytucji wspomagającej rozwój kariery naukowej,
  • obsługa naukowców i studentów.

Chętnych do podjęcia stażu prosimy o przesłanie curriculum vitae oraz listu motywacyjnego na adres mailowy bwm@ukw.edu.pl lub o przyniesienie powyższych dokumentów osobiście do Biura Współpracy Międzynarodowej na ul. Chodkiewicza 30 do pokoju numer 5 w Budynku Głównym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w terminie do 24 listopada 2009 roku. O wynikach rekrutacji kandydaci będą poinformowani telefonicznie.