Dwie dłonie nad dokumentami podczas rozmowy rekrutacyjnej o pracę Dwie dłonie nad dokumentami podczas rozmowy rekrutacyjnej o pracę

Rekrutacja wewnętrzna na stanowisko w administracji ogólnej

Poszukujemy pracownika na stanowisko w administracji ogólnej do sekretariatu Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia.

Zakres podstawowych obowiązków na zajmowanym stanowisku:

1. Przyjmowanie interesantów i załatwianie spraw wymagających decyzji Prorektora, rejestrowanie korespondencji.
  2. Sporządzanie protokołów z zebrań, sprawozdań z działalności Prorektora oraz szeroko pojętej ewidencji.
  3. Współpraca z organizacjami studenckimi, Samorządem Studenckim, Kołami Naukowymi.
  4. Prowadzenie preliminarzy dydaktycznych.
  5. Przygotowanie dyplomów i świadectw ukończenia studiów podyplomowych.
  6. Analiza korespondencji dotyczącej Rekrutacji.
  7. Zastępstwo w Biurze Rektora oraz wykonywanie innych poleceń związanych z działalnością Prorektora.

Oferty prosimy składać w Sekretariacie kanclerza pokój 108 przy ul. Chodkiewicza 30 lub drogą mailową na adres kanclerz@ukw.edu.pl do dnia 09.06.2021r. do godz. 15.00.