Ponad milion złotych na przebudowę parteru w budynku Wydziału Nauk Biologicznych

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu państwa: dotację celową z części 28 - Szkolnictwo Wyższe i Nauka na realizację inwestycji p.n.: "Przebudowa parteru w budynku Wydziału Nauk Biologicznych w budynku przy ul. Powstańców Wielkopolskich 10".

Wysokość dotacji w okresie 2021-2022 wynosi 1 011600 zł, w tym w 2021 r. 100 000 zł na wymianę stolarki okiennej i montaż żaluzji, natomiast w 2022 r.  911 600 zł na:

• przebudowę pomieszczeń parteru na cele dydaktyczno-administracyjne wraz z niezbędnymi robotami wykończeniowymi,
  • wymianę drzwiowej oraz wykonanie posadzek,
  • wykonanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych w planowanych pomieszczeniach,
  • modernizację czterech sanitariatów na potrzeby wydziału,
  • wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji dla całego parteru,
  • zakup i montaż platformy pionowej.

Tablica informacyjna z godłem Polski