Wspierający Uniwersytet - Przestrzeń Podcastów UKW

Zapraszamy Państwa na cykliczne spotkania z kadrą naszej uczelni w ramach inicjatywy Wspierający Uniwersytet - Przestrzeń Podcastów UKW.

Nasza propozycja kierowana jest do sektora edukacji, nauczycieli, wychowawców, pedagogów i dyrektorów szkół, jak również do rodziców, młodych osób oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.

Zadaniem projektu Wspierający Uniwersytet jest rozwijanie kluczowych kompetencji społecznych i edukacyjnych w środowisku szkolnym.

Podcasty będą publikowane w każdy piątek na kanałach: Spotify, iTunes, YouTube oraz na naszej stronie internetowej podcasty.ukw.edu.pl

Startujemy już w piątek, 3 września 2021 r. o godz. 9:00.

Tematy, którymi rozpoczynamy nasze spotkania to:

• 3 i 10 września 2021 r. odpowiemy na pytanie: Jak budować dobre relacje rówieśnicze i dlaczego?
  • W kolejnych tygodniach zapraszamy na cykl spotkań z emocjami, czyli: Zrozumieć emocje dzieci, by pomóc im radzić sobie w szkole.

O czym chcieliby Państwo usłyszeć w kolejnych podcastach? Jakie tematy byłyby dla Państwa wartościowe?
Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym podcasty@ukw.edu.pl.