Prof. dr hab. Maria Deptuła gościem pierwszego odcinka Przestrzeni podcastów UKW

Zapraszamy do odsłuchania pierwszego odcinka podcastu w ramach projektu Wspierający Uniwersytet - przestrzeń podcastów UKW.

Tematem pierwszego nagrania będą relacje rówieśnicze. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak budować dobre relacje rówieśnicze i dlaczego?

Gościem pierwszego i drugiego odcinka jest prof. dr hab. Maria Deptuła, pedagog, profesor nauk społecznych, kierownik Katedry Pedagogiki Opiekuńczej i Profilaktyki Społecznej na Wydziale Pedagogiki UKW.

Pani Profesor specjalizuje się w teorii wychowania oraz w profilaktyce zaburzeń w rozwoju psychospołecznym dzieci i młodzieży. Jest również ekspertem Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Zapraszamy!

Podcast na kanale YouTube UKW: