Studentka Natalia Jasińska współautorką monografii

Właśnie ukazała monografia z zakresu pedagogiki sportów walki „Pedagogika grapplingu dla początkujących". Autorami są Natalia Jasińska – studentka pedagogiki UKW, dr inż. Ryszard Pujszo - trener sportów walki UKW oraz dr Tetiana Skaliy - pracownik naukowy Wyższej Szkoły Gospodarki.

Monografia, wydana nakładem Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, uzyskała pozytywne recenzje wybitnych fachowców z zakresu poruszanego tematu - prof. dr hab. Marka Adama z Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, oraz prof. dr hab. Kazimierza Witkowskiego z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Pani Natalia Jasińska jest studentką ostatniego roku studiów MU na Wydziale Pedagogiki, autorką kilku artykułów naukowych i wystąpień na konferencjach naukowych. Jest również medalistką Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Swoja pasję naukową realizuje w Sekcji Kultury Fizycznej naszego Uniwersytetu, na którym również trenuje sporty walki.

Życzymy dalszych sukcesów tych naukowych, jak i sportowych.

Natalia Jasińska trzyma monografię Pedagogika grapplingu dla początkujących