Trzeci odcinek Wspierającego Uniwersytetu-przestrzeń podcastów

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z trzecim odcinkiem Wspierającego Uniwersytetu–przestrzeń podcastów UKW.

Rozpocznie on cykl spotkań z emocjami - Zrozumieć emocje dzieci, by pomóc im radzić sobie w szkole. Tym razem naszym gościem będzie dr Małgorzata Wójtowicz-Szefler z Wydziału Psychologii UKW. Pani psycholog specjalizuje się w diagnozowaniu i wspomaganiu rozwoju dziecka i młodzieży. Jest również certyfikowanym specjalistą międzynarodowej metody do pracy z rodziną VIPP-SD (Video Interwencji dla Promowania Pozytywnego Rodzicielstwa i Wrażliwej Dyscypliny). Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem mailowym: podcasty@ukw.edu.pl.  Czekamy na Państwa opinie i komentarze.

Podcasty dostępne są dla Państwa na kanałach: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Podcast Addict, Web Browers, Anchor, Radio Public oraz na YouTube.

Premiera w piątek, 17 września o godz. 9:00 na kanale YouTube: