Stypendia dla studentów i doktorantów - logowanie

Studenci i Doktoranci,

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich informuje, że w roku akademickim 2021/2022 logowanie na zapomogi i wszystkie typy stypendiów (rektora dla najlepszych studentów i doktorantów, socjalne, dla osób niepełnosprawnych) będzie odbywało się drogą elektroniczną w systemie USOSweb na stronie www.usosweb.ukw.edu.pl w dniach od 20 października - 26 października 2021 r.

Dokumenty wymagane do otrzymania stypendium załączamy w systemie Usosweb. Wypełniony i zarejestrowany w systemie Usosweb wniosek należy wydrukować i wysłać pocztą tradycyjną lub kurierem do dnia 27 października 2021 r. na poniżej wymienione adresy:

• Dział ds. Osób z Niepełnosprawnościami
    adres: ul. Chodkiewicza 30, Budynek E, pokój 013
    STYPENDIUM DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

• Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
    adres: ul. Łużycka 21 (Dom Studenta nr 2 Atomek), pokój 1
    STYPENDIUM SOCJALNE
    STYPENDIUM REKTORA DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW
    STYPENDIUM REKTORA  DLA NAJLEPSZYCH DOKTORANTÓW
    ZAPOMOGI

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z broszurą informacyjną dla studentów (w załączeniu) przygotowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Informator opisuje możliwości ubiegania się na studiach o wsparcie finansowe, w ramach bezzwrotnych świadczeń, w formie stypendiów i zapomóg finansowanych z budżetu państwa oraz kredytów studenckich z dopłatami do oprocentowania.