Cybernetyczna kula ziemska połączona grafiką książek z biretem studenckim - tło granatowe Cybernetyczna kula ziemska połączona grafiką książek z biretem studenckim - tło granatowe

UKW finalistą konkursu Popularyzator Nauki 2021

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w konsorcjum z Politechniką Bydgoską, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Wyższą Szkołą Gospodarki oraz Bydgoską Szkołą Wyższą został finalistą Popularyzator Nauki 2021 w kategorii Zespół.

Do 17. edycji konkursu Popularyzator Nauki do redakcji napłynęło blisko 80 regulaminowych zgłoszeń. Kapituła konkursowa pierwszego stopnia wyłoniła 23 finalistów, którzy są w tym roku nominowani do nagrody. Zwycięzców 17. edycji konkursu poznamy pod koniec listopada 2021 roku w kategoriach: Naukowiec, Animator, Zespół, Instytucja, Media, a także laureat/laureatka nagrody głównej - osoba, która otrzyma tytuł Popularyzatora Nauki 2021.

Więcej informacji znajduje się na stronie naukawpolsce.pap.pl.