Dr Elżbieta Okońska gościem ósmego odcinka przestrzeni podcastów

Gościem ósmego odcinka podcastu "Wspierający Uniwersytet – przestrzeń podcastów UKW" jest dr Elżbieta Okońska, adiunkt na Wydziale Pedagogiki UKW, kierownik Zakładu Dydaktyki.

Dr Okońska pełni funkcję prodziekana ds. kształcenia na Wydziale Pedagogiki. Swoje zainteresowania naukowe skupia wokół komunikacji społecznej i interpersonalnej. Na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prowadzi zajęcia z treningu asertywności, dialogu i komunikacji społecznej oraz treningu komunikacji z mediami.

Tematyka podcastu dotyczy znaczenia dobrej komunikacji zarówno w edukacji zdalnej, hybrydowej, jak i stacjonarnej.

Podczas nagrania dr Okońska odpowie na pytania:

• co cechuje dobrą komunikację?
  • jak możemy za jej pomocą wspierać dzieci i młodzież w trudnych dla nich sytuacjach?
  • co dobrego możemy zabrać ze sobą z doświadczenia nauki zdalnej?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: podcasty@ukw.edu.pl
Podcasty można słuchać na kanałach: Spotify, Podcasty Google, Podcasty Apple, YouTube, Anchor.

Podcast na kanale YouTube UKW