6 kolorowych budzików na jasnym tle 6 kolorowych budzików na jasnym tle

II Forum Młodych "Pobudka!"

19-20 listopada w Zespole Szkół Katolickich w Bydgoszczy oraz 21 listopada w Wyższym Seminarium Duchownym w Bydgoszczy odbędzie się II Forum Młodych "Pobudka!". Główną ideą Forum jest zachęta do otwartej dyskusji na tematy i problemy ważne dla młodych ludzi oraz do wspólnego poszukiwania rozwiązań dla ich realizacji.

Pobudka! - to hasło, które ma zmotywować do obudzenia z postpandemicznego letargu i do działania. Pomocą w tym będą warsztaty tematyczne prowadzone przez specjalistów i przedstawicieli młodzieży, zakończone uzyskaniem zaświadczenia. Konflikty w rodzinie – od kryzysu do porozumienia, po-pandemiczne uzależnienia, jak radzić sobie z bólem po stracie i z samotnością, ja-inni-post-pandemiczne (od)budowanie relacji) - to tylko niektóre z tematów poruszanych podczas II Forum Młodych "Pobudka".

Panel warsztatowy w ramach wydarzenia został objęty honorowym patronatem Dziekana Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Warsztaty odbędą się 20 listopada.

Szczegóły wydarzenia i zapisy na warsztaty na stronie: mlodziez.bydgoszcz.pl
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.