Rusza V edycja Legii Akademickiej

Już po raz piąty Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy podejmuje wyzwanie przystąpienia do projektu „Legia Akademicka".

Sposób realizacji tego zadania w UKW będzie uzależniony od ilości zainteresowanych studentów, ilości przydzielonych przez Ministerstwo grup szkoleniowych oraz od rozwoju sytuacji pandemicznej. O szczegółach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Wnioski dostępne są w załączonym pliku. Można je również otrzymać w:

• Biurze Prorektora ds. Finansów i Organizacji - pok. 104, gmach główny ul. Chodkiewicza 30,
  • Biurze ds. Obronnych – pok. 15 lub w portierni budynku ul. Powstańców Wielkopolskich 20.

Wypełniony wniosek należy złożyć w Biurze Prorektora ds. Finansów i Organizacji w nieprzekraczalnym terminie do 19 listopada 2021 (w godzinach 7:15 -15:15).

Kontakt:

• Koordynator edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej w UKW: mgr inż. Tadeusz Błażejewski – Biuro ds. Obronnych UKW, ul. Powstańców Wielkopolskich 2, pok. 15 (w dniach środa - piątek, w godzinach 7:30 – 14:00), tel. 606-307-624, e-mail: blazejewski@ukw.edu.pl;
  • Administracja Legii Akademickiej w UKW: mgr Aleksandra Żarkowska – Sekretariat Prorektora ds. Finansów i Organizacji, ul. Chodkiewicza 30, gmach główny, pok. 104, tel. 52-34-19-242, e-mail: pror@ukw.edu.pl.