Zapraszamy na 16. odcinek podcastu w ramach projektu Wspierający Uniwersytet - przestrzeń podcastów UKW.
W tym odcinku kontynuujemy temat organizacji systemu pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży w Polsce.
Tym razem odpowiadamy na pytania:
- Kiedy potrzebna jest pomoc psychologiczna ?
- Jakie powinny być efekty różnych form pomocy psychologicznej?
Gościem i kontynuatorką tematu jest dr Magdalena Miotk-Mrozowska, adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Pani doktor jest psychologiem i psychoterapeutą. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pełni funkcję wiceprezesa Polskiego Oddziału Badań nad Emocjami i Przywiązaniem SEAS Polska, jest członkiem Society of Reproductive Psychology. Prowadzi również prywatny gabinet, w którym świadczy usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne.
Specjalizuje się w problemach wychowawczych i pracy z rodzicami oraz przyszłymi rodzicami. Prowadzi psychoterapię w okresie ciąży oraz ma doświadczenie w pracy w sytuacji straty ciąży. Pomaga w sytuacjach trudnych, konfliktowych i kryzysach życiowych. Pracuje z osobami dorosłymi, parami i rodzinami.
W ramach pracy naukowo-dydaktycznej realizuje projekty badawcze, publikuje, uczestniczy w konferencjach naukowych, realizuje ofertę dydaktyczną w obszarze psychologii i jest opiekunem Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Wspomagania Rozwoju Progresywni.
Zapraszamy Państwa do dzielenia się z nami uwagami, komentarzami i opiniami pod adresem e-mail: podcasty@ukw.edu.pl.
Można nas słuchać na kanałach: Spotify, Podcasty Google, Podcasty Apple, YouTube, Anchor itp.
Filmik na kanale YouTube UKW: