Jak przygotować wnioski grantowe i zarządzać projektem - wykład online

Studenckie Koło Naukowe ABC Młodego Badacza, działające przy Wydziale Psychologii UKW, zaprasza na wykład online „Jak przygotować wnioski grantowe i zarządzać projektem”. Poprowadzi go dr hab. Piotr Siuda, prof. UKW z Instytutu Komunikacji Społecznej i Mediów UKW.

Prof. Piotr Siuda przedstawi w czasie tego wykładu podstawowe zasady i dobre praktyki związane z przygotowywaniem wniosków grantów. Uczestnicy tego spotkania dowiedzą się również jak zarządzać projektem, kosztami i jego ryzykiem. Poruszone zostaną także kwestie dotyczące przydatnych narzędzi wykorzystywanych w realizacji projektu oraz oprogramowania wykorzystywanego do komunikowania się z zespołem.

Wykład odbędzie się 5 stycznia 2022 r. o godz. 18:30 na platformie MS Teams – kod zespołu: um4ocst.

Plakat - w prawej części zdjęcie prowadzącego z podpisem, w centralnej - logo koło ABC Młodego Badacza. W dolnej części znajdują się informacje o terminie wykładu