Programista siedzi na krześle przed monitorem z kodem programistycznym i programuje, ciemne tło, przyciemniony pokój Programista siedzi na krześle przed monitorem z kodem programistycznym i programuje, ciemne tło, przyciemniony pokój

Bydgoski Klaster Informatyczny zaprasza na 5.Bydgoski Hackathon, który odbędzie się w Młynach Rothera

Bydgoski Klaster Informatyczny, jak co roku, organizuje Bydgoski Hackathon. Tegoroczna edycja -  5. Bydgoski Hackathon, odbędzie się 25-26 marca 2022 roku w bydgoskich Młynach Rothera. W planowanym wydarzeniu weźmie udział około 100 uczestników, przede wszystkim z Bydgoszczy, ale także z innych, bliższych i bardziej odległych miast i uczelni.

Hackathon w 2022 roku po raz kolejny startuje w formule ponadregionalnej (zaproszenia rozesłane do pobliskich uczelni kształcących na kierunkach informatycznych– Poznań, Gdańsk, Koszalin, Toruń). Udział uczestników turnieju jest bezpłatny, a dzięki bydgoskim firmom informatycznym – sponsorom wydarzenia – zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie bki.org.pl/hackathon oraz na profilach Bydgoskiego Klastra Informatycznego na Facebooku, LinkedInie i Meetupie.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest również pod adresem bki.org.pl/hackathon