Drewniane scrable ułożone w napis love, obok czerwone serduszko Drewniane scrable ułożone w napis love, obok czerwone serduszko

Rozwiąż krzyżówkę! Love Data Week w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza wielkiego do 18 lutego

4-18 lutego obchodzimy międzynarodowe święto Love Data Week, którego celem jest podnoszenie świadomości i budowanie społeczności angażującej się w tematy związane z zarządzaniem danymi badawczymi, ich udostępnianiem, ponownym wykorzystaniem i wszelkimi usługami w tym zakresie wspieranymi przez biblioteki.

Bibioteka UKW, w ślad polskich bibliotek, przyłącza się do akcji promocyjnej dotyczącej zarządzania danymi badawczymi.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w zabawie i do rozwiązania specjalnej krzyżówki. Szczegóły na stronie: zajrzyjdobiblioteki.blogspot.com.