Ofiara przestępstwa i ochrona jej praw w postępowaniu karnym - wykład w ramach Dnia Ofiar Przestępstw

Każdego roku 22 lutego obchodzony jest w Polsce Dzień Ofiar Przestępstw. Ideą tego święta jest zwrócenie uwagi na prawa osób pokrzywdzonych przestępstwami oraz poszerzanie działań na rzecz poprawy ich sytuacji. Rozpoczyna on Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw.

W ramach prawa karnego: materialnego i procesowego oraz wiktymologii jako nauki o ofiarach przestępstw możliwy i potrzebny jest wieloaspektowy namysł nad tymi prawami. Instytut Prawa i Ekonomii serdecznie więc zaprasza na wykład otwarty dr hab. Justyny Karaźniewicz, prof. uczelni pt. "Ofiara przestępstwa i ochrona jej praw w postępowaniu karnym".

Notatka o Prelegencie:prawoiekonomia.ukw.edu.pl

Zapraszamy 22.02.2022r. o 18:00. Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams.

• Kod do zespołu (dla osób z organizacji UKW): qzs3xti
  • Osoby spoza Uczelni UKW prosimy o przesłanie maila w domenie Microsoft na adres t.walkowiak@ukw.edu.pl - zostaną one dodane do zespołu.

Link do spotkania: teams.microsoft.com