Wykład prof. Zbyszko Melosika pt. "Pasja i tożsamość naukowca. O władzy i wolności umysłu”

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne oraz Wydział Pedagogiki UKW zapraszają na wykład prof. Zbyszko Melosika pt. "Pasja i tożsamość naukowca. O władzy i wolności umysłu”. Jest to ósme spotkanie organizowane w ramach projektu PTP "Wykłady otwarte wybitnych Profesorów".

Spotkanie odbędzie się 4 marca o godz. 10 w formie zdalnej na platformie MSTeams.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci udziału organizatorom na dwa adresy mailowe: damian.nosko84@gmail.com oraz sekretariat@ptp-pl.org (w wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz adres mailowy). Termin zgłoszeń upływa 28 lutego.

*Pierwotnie wykład był planowany na 30.11.2021, jednak z przyczyn technicznych się nie odbył. Informujemy, że osoby, które zarejestrowały się wcześniej, nie muszą tego robić ponownie. Link do wykładu zostanie im przesłany 1 marca na adres mailowy, który wówczas podały.
Serdecznie zapraszamy!