Zbiórka darów dla Ukrainy w dniach 15 - 18 marca

Do Polski i także do Bydgoszczy przybywa coraz więcej mieszkańców Ukrainy, dlatego zmieniamy nieco nasz sposób działania. Na Dworcu PKP Bydgoszcz Główna pracownicy i studenci UKW pomagają w przyjęciu osób przyjeżdżających do naszego Miasta pociągami, poprzez szerokie działania w wolontariacie. Dlatego w kolejnym etapie zbiórki w dniach 15 - 18 marca prosimy o dostarczanie przede wszystkim darów, które są potrzebne w punkcie na dworcu:

• musy owocowe dla dzieci w tubkach,
  • małe szampony,
  • podpaski,
  • chusteczki nawilżane,
  • słodycze,
  • soczki w małych kartonikach.

Jednocześnie kontynuujemy zbiórkę darów przekazywanych do magazynu w BCTW takich jak proszki do prania, nowe ręczniki, kosmetyki dla dzieci i dorosłych, artykuły higieniczne dla dzieci i kobiet, żywność długoterminowa, chemia gospodarcza, zabawki.

Dary prosimy dostarczać do Auli Atrium (główny campus UKW przy ul. J. K. Chodkiewicza 30) w godz. 9:00 – 14:00.