Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w debacie pod hasłem Dopalacze

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do wzięcia udziału w debacie pod hasłem „Dopalacze”- czwartek 10 grudnia 2009 roku godzina 12.30 Aula Atrium.

W naszej Uczelni w Auli Atrium 10 grudnia w godzinach 12.30-14.00 odbędzie się debata „Dopalacze” z udziałem społeczności studenckiej.

Powaga problemu stosowania dopalaczy, ich zagrożenie dla zdrowia oraz liczne mity i niedomówienia na ich temat stają się koniecznością uzyskania rzetelnej wiedzy w tym zakresie. Otwartość na problem i życzliwość władz rektorskich i dziekańskich Wydziału Pedagogiki i Psychologii naszego Uniwersytetu umożliwiło organizację debaty w UKW.

Organizatorem spotkania jest Urząd Miasta Bydgoszczy. W grupie współorganizatorów są m.in. Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Leczenia Uzależnień i Profilaktyki oraz  UKW – Studium Praktyk Zawodowych.

Debata „Dopalacze” jest organizowana pod  honorowym patronatem Prezydenta miasta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza. Odbywa się na terenie naszego miasta a w programie przewiduje się:

• 9.00-9.40 – Urząd Miasta Bydgoszcz – Konferencja Prasowa
  • 10.00-12.00 – Zespół Szkół Ogólnokształcących- ul. Staszica 4 – debata „Dopalacze”   bydgoskich szkół ponadpodstawowych
  • 12.30 –14.00 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ul Chodkiewicza 30 Aula Atrium debata „Dopalacze” społeczności studenckiej bydgoskich uczelni
  • 15.00 – Działania Profilaktyczne na terenie Bydgoszczy