Praca na UKW: Administrator IT

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (Dział Informatyzacji) zatrudni osobę na stanowisko Administratora IT.

Główne zadania:

  • konfiguracja, utrzymywanie, monitorowanie i rozwiązywanie problemów związanych z środowiskiem serwerowym,
  • aktywne uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu najnowszych technologii IT oraz standardów bezpieczeństwa,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • uczestnictwo w projektach informatycznych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomość systemów Linux i popularnych usług (DB, mail, serwery www),
  • znajomości technologii wirtualizacji Vmware,
  • dobrej znajomości podstawowych zagadnień sieciowych,
  • znajomości tworzenia skryptów bash/python oraz wyrażeń regularnych,
  • umiejętności szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii informatycznych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznych,
  • gotowości do zdobywania nowych kompetencji,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • dyspozycyjności,
  • niekaralności.

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • systemów FreeBSD,
  • technologii archiwizacji danych cyfrowych - np. NetBackup, Veeam,
  • rozwiązań  SAN i pamięci masowych.

List motywacyjny oraz CV z referencjami i dokumentami potwierdzającymi nabyte kompetencje prosimy wysyłać wyłącznie na adres rekrutacjait@ukw.edu.pl do 30 kwietnia 2022 r. Prosimy o podanie w treści oferty oczekiwanego wynagrodzenia netto (w zł). Ponadto prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego z siedzibą przy ul. J.K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Oferty nie zawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.