Uśmiechnięta dziewczynka z Zespołem Downa, ma pomalowane dłonie Uśmiechnięta dziewczynka z Zespołem Downa, ma pomalowane dłonie

Obchody Światowego Dnia Zespołu Downa z Dziecięcym Graffiti - wyróżnienie działalności Władz UKW

W poniedziałek, 21 marca 2022 roku w Bydgoszczy odbyły się obchody Światowego Dnia Zespołu Downa z Dziecięcym Graffiti. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Mikołaja Bogdanowicza oraz Biskupa Bydgoskiego, ks. Krzysztofa Włodarczyka.

W trakcie wydarzenia zostały wręczone odznaczenia państwowe i wyróżnienia osobom szczególnie zaangażowanym w działania na rzecz środowiska osób z Zespołem Downa.

• Wojewoda Kujawsko-Pomorski podziękował JM Rektorowi UKW, prof. Jackowi Woźnemu oraz dr. Maciejowi Jabłońskiemu z Wydziału Pedagogiki za zaangażowanie i podejmowanie działań na rzecz osób z Zespołem Downa.
  • Stowarzyszenie Dziecięce Graffiti podziękowało JM Rektorowi UKW prof. Jackowi Woźnemu, Prorektorowi ds. Studenckich i Jakości Kształcenia, dr. hab. Benedyktowi Odya, prof. uczelni oraz dr Elżbiecie Okońskiej, Prodziekan ds. Kształcenia na Wydziale Pedagogiki za pomoc na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz wspieranie działalności "Dziecięcego Graffiti".

Stowarzyszenie Dziecięce Graffiti zorganizowało uroczystości mające na celu wzmocnić społeczną świadomość na temat możliwości życiowych osób z Zespołem Downa.

Dyplomy wojewody kujawsko-pomorskiego dla dra Macieja Jabłońskiego oraz dla dr Elżbiety Okońskiej za zaangażowanie i podejmowanie działań na rzecz osób z zespołem downa