Studenci i maskotka-Kazik siedzą uśmiechnięci na murku, w tle budynki UKW Studenci i maskotka-Kazik siedzą uśmiechnięci na murku, w tle budynki UKW

Zostań twarzą UKW!

Poszukujemy osób, które wezmą udział w sesji zdjęciowej organizowanej przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jeżeli właśnie Ty chcesz zdobyć nowe, ciekawe doświadczenie i zostać twarzą UKW, to zapraszamy Cię do wysłania swojego zgłoszenia.

Celem projektu jest promocja uczelni, pokazanie kreatywności naszych studentów i dobra zabawa. Fotografie powstałe podczas sesji zostaną wykorzystane w materiałach promocyjnych uczelni takich jak kanały social media, strona internetowa czy billboardy.

Osoby zainteresowane udziałem w sesji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sebastian.nowak@ukw.edu.pl. Do wiadomości należy dołożyć swoje zdjęcie oraz dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia br. Termin nadsyłania zdjęć został wydłużony (z 10 do 11.04.) z powodu awarii systemów UKW. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Projekt jest koordynowany przez studentów I roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej przy współpracy Działu Promocji UKW.