DOPALACZE - MÓJ GŁOS, konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów

W ramach debaty "DOPALACZE" organizowanej pod HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA BYDGOSZCZY Konstantego Dombrowicza zapraszamy młodzież bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów bydgoskich uczelni do wzięcia udziału w konkursie "Dopalacze - MÓJ GŁOS".

Forma prac - dowolna

Wszystkie prace indywidualne lub grupowe prosimy o nadesłanie ich droga elektroniczną na adres:borpa@poczta.onet.pl lub dostarczyć osobiście w sekretariacie Ośrodka "BORPA" w godz. 08:00 - 15:00 oraz w rejestracji w godz. 08:00 - 20:00.

Termin składania prac do 18.12.2009 a ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 14.01.2010.

3 najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz zamieszczone na stronie internetowej Ośrodka "BORPA", oraz stronie internetowej Urzędu Miasta Bydgoszczy

Prace powinny być podpisane imieniem, nazwiskiem, numerem i adresem placówki. Wszystkie wykorzystane formy muszą być zgodne z obowiązującym prawem autorskim.