Sukcesy studentów UKW na AMP w ergometrze wioślarskim

W miniony weekend odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Ergometrze Wioślarskim w Warszawie. Udział wzięło łącznie 10 studentów i studentek UKW.

Reprezentantki UKW wywalczyły srebrne medale i tytuły Wicemistrzyń Polski w klasyfikacji generalnej i uniwersyteckiej kobiet. Skład zespołu UKW: Monika Błaszczyk, Izabela Gałek, Oliwia Kania, Klaudia Pankratiew, Małgorzata Strybel i Zuzanna Szczerba.

Ponadto Piotr Dziewieczyński i Dawid Frącz-Zakrzewski zdobyli indywidualnie brązowe medale w klasyfikacji uniwersyteckiej.

Na starcie zawodów rozegranych na obiektach stołecznej Wojskowej Akademii Technicznej przez AZS Warszawa stanęło ponad 600 zawodników. Rywalizacja prowadzona w dwóch kategoriach wagowych (lekka i open) dostarczyła mnóstwa emocji.

Gratulujemy sukcesów!