3 kamyki na ułożone na stercie, dłoń dokłada czwarty kamyk z namalowanym uśmiechem 3 kamyki na ułożone na stercie, dłoń dokłada czwarty kamyk z namalowanym uśmiechem

Strategie i techniki radzenia sobie ze stresem tematem kolejnego odcinka Przestrzeni podcastów UKW.

Zapraszamy do wysłuchania 31. odcinka podcastu w ramach projektu Wspierający Uniwersytet – przestrzeń podcastów UKW.

Kontynuujemy temat stresu, a dokładnie przedstawiamy strategie i techniki radzenia sobie ze stresem, propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Odpowiadamy na pytania:

• Czy istnieje jeden sposób na poradzenie sobie ze stresem?
  • Jakie zadanie stoi przed dorosłymi w zakresie dobrych praktyk radzenia sobie?
  • Co poza obniżeniem napięcia możemy zyskać, zdobywając umiejętność radzenia sobie ze stresem?

Gościem dzisiejszego odcinka jest dr Agata Borzyszkowska, adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej, Wydział Psychologii UKW.

Więcej infomacji: podcasty.ukw.edu.pl

Filmik na kanale YouTube UKW: