Dłonie trzymające kubek z rysunkiem ludzika w kamizelce odblaskowej trzymającego w ręku znak stop Dłonie trzymające kubek z rysunkiem ludzika w kamizelce odblaskowej trzymającego w ręku znak stop

Asertywność tematem kolejnego podcastu w ramach projektu Wspierający Uniwersytet

Zapraszam na 32. odcinek podcastu w ramach projektu Wspierający Uniwersytet – przestrzeń podcastów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Tematem odcinka jest  Asertywność ‒ co mogą zyskać dzieci i młodzież, jeśli będziemy wspierać ich w postawach asertywnych.

Odpowiadamy na pytania:

• Co wspólnego ma asertywność z dbaniem o własne potrzeby?
  • Jak postawy asertywne wpływają na relacje?
  • Dlaczego w interesie nas dorosłych jest nauczenie dzieci postaw i zachowań asertywnych?

Gościem odcinka jest doktor Joanna Rajang, psycholog, psycholog biznesu, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Personel System, Międzynarodowy Coach z najwyższą akredytacją MCC ICF, mentor ICF.

Więcej informacji: podcasty.ukw.edu.pl

Filmik na kanale YouTube UKW: