Kredki oraz klocki na niebieskim tle, karteczka z napisem autism spectrum disorder Kredki oraz klocki na niebieskim tle, karteczka z napisem autism spectrum disorder

Trudności oraz potrzeby dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu jako uczestników edukacji. Posłuchaj podcastu!

Zapraszamy na 35. odcinek podcastu nagrany w ramach inicjatywy Wspierający Uniwersytet ‒ przestrzeń podcastów UKW.

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią, kontynuujemy temat: Trudności oraz potrzeby dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu jako uczestników edukacji.

W tej części w sposób szczególny przyjrzymy się znaczeniu relacji społecznych dla dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Dlaczego są one tak ważne i jak możemy wspierać ich rozwój?

Ponownie gościmy doktor Izabelę Grzankowską, zatrudnioną jako adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Więcej informacji: link

Filmik na kanale YouTube: