Piknik charytatywny "SMS dla Ukrainy" - licytacje

1. „Warsztaty wokalne 3 godziny lekcyjne”

Studio Piosenki Metro

Śpiewać każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej. Jednak czy ktoś z Was marzył kiedykolwiek, aby śpiewać jeszcze lepiej? Teraz dzięki nam macie Państwo taką okazję, ponieważ Weronika Drybulska ze studia „Metro” oferuje swoje wokalne warsztaty, w wymiarze 3 godzin lekcyjnych! Po tych zajęciach wygrana w The Voice Of Poland to będzie tylko formalność.

Cena wywoławcza: 150 zł

2. „Płyty Chóru Akademickiego UKW” ( 2x7 szt. )

Płyty Chóru Akademickiego

Klasyka muzyki w pigułce. Oto płyty Chóru Akademickiego UKW, ofiarowane przez Pana Profesora Bernarda Mendlika, Dziekana Wydziału Edukacji Muzycznej na uczelni. Od wykonań koncertowych po aranżację inspirowaną twórczością Wojciecha Młynarskiego. Idealne na wieczór we dwoje.

Cena wywoławcza: 80 zł ( za zestaw 7 sztuk )

3. „Gra towarzyska od zwycięzcy Wielkiego Finału „Jednego z Dziesięciu” mgr. inż. Adama Różyckiego”

Alias

Gra „Alias”, o której mowa polega na opisywaniu rozmaitych słów za pomocą innych wyrażeń, w tym synonimów, przeciwieństw oraz wszelkiego rodzaju skojarzeń. Liczba uczestników jest w zasadzie nieograniczona, a minimalna ilość to 3 graczy. Gra ta to doskonała propozycja na wieczory spędzane w gronie rodzinnym oraz z przyjaciółmi. Przedmiot ten na aukcję ofiarował Pan Adam Różycki, który wygrał grę „Alias” podczas drużynowych Mistrzostw Polski w quizach z wiedzy ogólnej, a drużyna Pana Adama zwyciężyła w całych zawodach. Pan Adam to także uczestnik wielu teleturniejów, w tym zwycięzca Wielkiego Finału niezwykle popularnego programu „Jeden z Dziesięciu”.

Cena wywoławcza: 50 zł

4. „Książki z dedykacjami od autorów”

Mój tata mieszka w innym świecie Kreatywne Pisanie. 12 Debiutów

Książki „Mój tata mieszka w innym świecie” oraz „Kreatywne Pisanie. 12 Debiutów” z dedykacjami od autorów. Oryginalna tematyka, bowiem pierwsza z nich opowiada o rzeczywistości postrzeganej przez dziesięciolatka; o jego wartościach, rodzinie i o życiu bez ojca. Druga natomiast to lżejsza propozycja opisująca znaczenie kreatywności i pozwalająca odkryć, że pisanie „do szuflady” nie musi skończyć się w szufladzie

Cena wywoławcza : 50 zł (za dwie sztuki)

5. „Pejzaże od Anastasii” (2 sztuki)

pejzażpejzaż

Zapierająca dech w piersiach gra kolorów i realistyczne ukazanie piękna przyrody. To wszystko stworzyła Anastasiia, nasza studentka z Ukrainy, która zgłosiła potrzebę pomocy humanitarnej dla żołnierzy walczących na Wschodzie, co będzie celem naszej zbiórki 11 czerwca. A Wam, który obraz najbardziej przypadł do gustu?

Cena wywoławcza: 70 zł za sztukę

6. Książki po ukraińsku dla dzieci” (10 sztuk)

książka

Przydatne i ciekawe. W sam raz na naukę ukraińskiego i zabawę w jednym. A może jako prezent dla gości – Ukraińców, których masz w domu?

Cena wywoławcza: 20 zł za sztukę