Mosiężna statuetka w kształcie posążku Gala Złota setka 2021 Mosiężna statuetka w kształcie posążku Gala Złota setka 2021

UKW partnerem merytorycznym Rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw 2021

6 czerwca 2022 r. w Operze Nowa odbyła się gala finałowa rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw 2021. Podczas wydarzenia podsumowano wyniki uzyskane przez przedsiębiorstwa z regionu oraz wręczono nagrody i wyróżnienia najlepszym z nich.

Wyniki Rankingu: pomorska.pl

Tegorocznym partnerem merytorycznym w szczególnie ważnej kategorii:  Lider społecznej odpowiedzialności biznesu był Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Naukowcy uczelni spośród wszystkich zgłoszeń zarekomendowali najlepsze biznesy Kapitule konkursu. Nagrodę w tej kategorii wręczał osobiście JM Rektor UKW, prof. dr hab. Jacek Woźny. Liderem społecznej odpowiedzialności biznesu została firma IT - Bluesoft z Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo sponsoruje kluby i sportowe wydarzenia, wspiera chore dzieci. Ostatnio w związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, firma zorganizowała zbiórkę komputerów dla mieszkańców kraju pogrążonego wojną.

Ranking Złota Setka Pomorza i Kujaw stanowi zawsze doskonałą okazję do zacieśniania współpracy uczelni ze środowiskiem biznesowym, podczas wydarzenia Centrum Transferu Technologii i Innowacji zaprezentowało więc ofertę współpracy UKW z biznesem.

Po części oficjalnej scenę Opery Nova przejęła Ania Dąbrowska, która zaczarowała publiczność swoimi przebojami. Podczas bankietu uczestnicy gali mieli natomiast okazję poznać laureatów wszystkich nagród osobiście.