Kierunek turystyka i rekreacja z pozytywną oceną PKA

Z wielką satysfakcją informujemy, iż kierunek turystyka i rekreacja prowadzony na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym, uchwałą Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej Nr 512/2022 z dnia 7 lipca 2022 r. uzyskał ocenę pozytywną.

Prezydium PKA stwierdziła, że proces kształcenia realizowany w Instytucie Geografii UKW w Bydgoszczy umożliwia studentom kierunku turystyka i rekreacja osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym. Wszystkie kryteria określone w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 września 2018 r. w sprawie kryteriów oceny programowej (Dz. U. z 2018 r. poz. 1787) zostały spełnione.

Następna ocena programowa kierunku turystyka i rekreacja nastąpi w roku akademickim 2027/2028, po upływie 6 lat.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu dydaktycznego.