Welcome to Poland: Veronika Moloshna zaprasza na studia na Wydziale Edukacji Muzycznej UKW

Trwa rekrutacja na studia, wśród naszych kandydatów pojawia się wiele osób z zagranicy. Zapraszamy do obejrzenia spotu promocyjnego o edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej, o którym opowiada Veronika Moloshna - nasza absolwentka.

Biuro Współpracy Międzynarodowej uzyskało środki na kampanię w ramach projektu Welcome Centre Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ogniwem rozwoju internacjonalizacji. Projekt finansowany jest przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland (2020).

Jednym z elementów kampanii są spoty promocyjne, które powstały w kilku wersjach językowych. Zapraszamy do obejrzenia filmu na kanale YouTube UKW.