Trzy studentki i jeden student, który trzyma laptop, przegladają coś w laptopie, siedząc na trawie Trzy studentki i jeden student, który trzyma laptop, przegladają coś w laptopie, siedząc na trawie

Do 12 września trwa dodatkowy nabór na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego 2022/2023

Kandydaci na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy mają jeszcze szansę na rozpoczęcie nauki w październiku br. 17 sierpnia rozpocznie się dodatkowy nabór na studia I i II stopnia stacjonarne.

Aby wziąć udział w dodatkowej rekrutacji należy zarejestrować się w systemie na stronie rekrutacja.ukw.edu.pl, wybrać z poniższej listy kierunek studiów i uiścić opłatę rekrutacyjną. Rejestracja rozpocznie się 17 sierpnia i potrwa do 12 września br. Jakie kierunki można wybierać?

Studia I stopnia stacjonarne

Studia jednolite magisterskie

Studia II stopnia stacjonarne

Przypominamy, że również do 12 września trwa rejestracja na studia niestacjonarne. Serdecznie zapraszamy!