Oferta pracy: Dział Płac UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zatrudni pracownika do Działu Płac na umowę o pracę na pełen etat.

Zakres zadań:
- naliczanie wynagrodzeń bezosobowych (tj. z tytułu umów zlecenia i umów o dzieło);
- naliczanie wynagrodzeń osobowych (tj. z tytułu umów o pracę);
- sporządzanie list płac;
- sporządzanie rozliczeń do ZUS i rozliczeń podatku (w tym deklaracji PIT);
- współpraca z pracownikami działu i całej Uczelni w zakresie wykonywanej pracy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w kierunku ekonomicznym;
- praktyczna znajomość przepisów w zakresie prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych;
- praktyczna znajomość Programu Płatnik;
- wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń;
- obsługa programów MS Office (w tym Excel);
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- pracowitość, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

Oferty proszę składać przez Kancelarię UKW do Działu Płac na adres:
85-064 Bydgoszcz ul. Chodkiewicza 30 z dopiskiem „Oferta pracy - Dział Płac”
lub na adres e-mail: ipl@ukw.edu.pl do dnia 30.09.2022 roku.